Zabawa w Manufakturze

Od pewnego czasu dużym zainteresowaniem cieszy się sylwester w łódzkiej Manufakturze, gdyż to ogromne centrum usługowo-handlowo-rozrywkowe pozwala na zorganizowanie różnych form noworocznej zabawy. Otóż, wielbiciele zarówno tradycyjnego jak i oryginalnego sylwestra znajdą tam coś dla siebie i na pewno będą się w tym miejscu rewelacyjnie bawić podczas ostatniej nocy w roku.

Przede wszytym, w Manufakturze mieści się ponad 60 kawiarni i restauracji, w których możemy przywitać Nowy Rok tylko we dwoje. Z pewnością, romantyczna kolacja przy świecach to dokonały sposób na świętowanie sylwestra. Godna polecenia jest tu głównie restauracja Mexicana, która słynie ze smacznych potraw, oryginalnego wystroju i profesjonalnej obsługi. Ponadto, w niektórych lokalach organizowane są wystawne bale, podczas których możemy wystąpić w szykownych kreacjach. Otóż, udział w nich gwarantuje szampańską zabawę, zwłaszcza kiedy mówimy o balach przebierańców i kostiumowych. Poza tym, ogromną popularnością cieszy się sylwester klubowy organizowany w Elektrowni RP, dyskotece składającej się z trzech poziomów, gdzie głównie młodzież może się bawić w rytm największych hitów muzycznych. Warto podkreślić to, że w tym klubie jednocześnie może przebywać nawet 1000 osób, a więc sylwester w Manufakturze należy do jednych z najbardziej tłumnych w Łodzi.

Oprócz tego, na terenie Manufaktury znajduje się kino, w związku z czym możemy się też zdecydować na kupno biletów na sylwestrowy maraton filmowy, który dostarczy nam niecodziennych wrażeń. Na uwagę zasługuje fakt, iż z tej formy zabawy noworocznej korzystają nie tylko zakochani, ale i osoby samotne, które są fanami kinematografii. Nie zapominamy też o parku rozrywki, w którym bez wątpienia możemy spędził miło noc sylwestrową. Poza tym, niektórzy decydują się też na przywitanie Nowego Roku w kręgielni, bowiem jest to ciekawa forma rozrywki, a co najważniejsze tania. Ponadto, zwłaszcza młodzi ludzie często też podczas ostatniej nocy w roku korzystają ze ścianki wspinaczkowej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem w ostatnim czasie. Nie mniejszą popularnością cieszy się sztuczne lodowisko, z którego korzystają ludzie w każdym wieku.

Reasumując, łódzka Manufaktura to idealne miejsce na przywitanie Nowego Roku, gdyż zarówno wielbiciele tradycyjnego jak oryginalnego sylwestra będą się tam świetnie bawić. Warto podkreślić to, że w jednym miejscu znajdują się liczne kawiarenki, park rozrywki, kino, lodowisko, park rozrywki, co gwarantuje szampańską zabawę podczas ostatniej nocy w roku.